HDSP-H1A1
| سازندگان: | Broadcom Limited |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | HDSP-H1A1 |
| توضیحات: | DISPLAY 7SEGMENT DEEP RED |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Broadcom Limited |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Red |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| پین معمولی | Common Anode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 20mA |
| بسته بندی/مورد | 10-DIP (1.200", 30.48mm) |
| رقمی/اندازه آلفا | 1.00" (25.40mm) |
| اندازه/ابعاد | 1.339" H x 0.945" W x 0.413" D (34.00mm x 24.00mm x 10.50mm) |
| طول موج-اوج | 644nm |
| امتیاز millicandela | 70mcd |
| تعداد نویسه ها | 1 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 104mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2V |
در انبار 63 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.86 | $0.84 | $0.83 |
حداقل: 1