HCPL-4200-300E
| دسته بندی محصولات: | Special Purpose |
| توضیحات: | OPTOISO 3.75KV RECEIVER 8DIP GW |
| نوع | Current Loop Receiver |
| بسته بندی | Tube |
| نوع ورودی | DC |
| بسته بندی/مورد | 8-SMD, Gull Wing |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 20V |
| تعداد کانال | 1 |
| ولتاژ-انزوا | 3750Vrms |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| افزایش/زمان سقوط (تایپ) | 55ns, 15ns |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-DIP Gull Wing |
| جریان-خروجی/کانال | 25mA |
| انتشار تاخیر tpLH/Tplh (حداکثر) | 1.6µs, 1µs |
| حالت مشترک ایمنی گذرا (حداقل) | 1kV/µs |