HCPL-3000-500E
| سازندگان: | Broadcom Limited |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Special Purpose |
| توضیحات: | OPTOISO 5KV BIPOLAR 8SMD GW |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع | Power Transistor Driver |
| سری | - |
| مصوبات | UR |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| نوع ورودی | DC |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SMD, Gull Wing |
| ولتاژ-تامین | 5.4V ~ 13V |
| تعداد کانال | 1 |
| ولتاژ-انزوا | 5000Vrms |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 80°C |
| افزایش/زمان سقوط (تایپ) | 200ns, 100ns |
| جریان-خروجی/کانال | 500mA, 600mA |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 1.1V |
| جریان مستقیم دی سی (If) (حداکثر) | 25mA |
| انتشار تاخیر tpLH/Tplh (حداکثر) | 5µs, 5µs |
| حالت مشترک ایمنی گذرا (حداقل) | 10kV/µs |