SMLJ85CA-H
| سازندگان: | Bourns |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | SMLJ85CA-H |
| توضیحات: | TVS Diodes / ESD Suppressors 85volts 5uA 20.8 Amps Bi-Dir |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Bourns |
| سری | SMLJ |
| قطب | Bidirectional |
| بسته بندی | Reel |
| زیرشاخه | TVS Diodes / ESD Suppression Diodes |
| وزن واحد | 0.007408 oz |
| تولید کننده | Bourns |
| نوع محصول | TVS Diodes |
| بسته بندی/مورد | DO-214AB-2 (SMC) |
| ولتاژ کاری | 85 V |
| ولتاژ بستن | - |
| دسته بندی محصولات | TVS Diodes / ESD Suppressors |
| ولتاژ تفکیک | 94.4 V |
| سبک ختم | SMD/SMT |
| تعداد کانال | 1 Channel |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 3.5 V |
| مقدار کارخانه بسته | 1500 |
| خازن دیود سی دی | - |
| جریان پالس با پیک ipp | 20.8 A |
| Vesd-ولتاژ ESD هوا فاصله | - |
| Vesd-تماس با ولتاژ ESD | - |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
در انبار 55 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.45 | $0.44 | $0.43 |
حداقل: 1