CRF2512-FX-R010ELF
| سازندگان: | Bourns, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Chip Resistor - Surface Mount |
| توضیحات: | RES 0.01 OHM 1% 2W 2512 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bourns, Inc. |
| سری | CRF |
| رأی | AEC-Q200 |
| ویژگی | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| تحمل | ±1% |
| مقاومت | 10 mOhms |
| ترکیب | Metal Element |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 2W |
| بسته بندی/مورد | 2512 (6432 Metric) |
| شماره قسمت پایه | CRF2512 |
| اندازه/ابعاد | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.031" (0.80mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 170°C |
| تعداد خاتمه ها | 2 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 2512 |
| ضریب دما | ±100ppm/°C |