3260W-1-101
| سازندگان: | Bourns, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Trimmer Potentiometers |
| برگه داده ها: | 3260W-1-101 |
| توضیحات: | TRIMMER 100 OHM 0.25W PC PIN TOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bourns, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Trimmer Potentiometers |
| سری | Trimpot® 3260 - Sealed |
| بسته بندی | Tube |
| تحمل | ±5% |
| مقاومت | 100 Ohms |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 0.25W, 1/4W |
| نوع تنظیم | Top Adjustment |
| تعداد نوبت | 11 |
| شماره قسمت پایه | 3260W |
| اندازه/ابعاد | Rectangular - 0.250" x 0.170" Face x 0.250" H (6.35mm x 4.32mm x 6.35mm) |
| سبک ختم | PC Pins |
| مواد مقاومتی | Wirewound |
| ضریب دما | ±70ppm/°C |
در انبار 189 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $33.65 | $32.98 | $32.32 |
حداقل: 1