B121030
| سازندگان: | Botron Company Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Shielding Bags, Materials |
| برگه داده ها: | B121030 |
| توضیحات: | B121030 CLEAR SILVER SHIELD-IT M |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Botron Company Inc. |
| دسته بندی محصولات | Static Control Shielding Bags, Materials |
| نوع | Static Shielding Bag |
| رنگ | Silver |
| سری | B12000 |
| ضخامت | 3.0 mil (76.2 microns) |
| لایه فلزی | In |
| قسمت وضعیت | Active |
| سیستم بسته شدن | Zip Lock |
| عرض-داخل | 10" (254mm) |
| طول-داخل | 30" (762mm) |
| استحکام کششی | 5500 psi |
| حفاظت از تخلیه استاتیک | <50nJ |
در انبار 5000 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.75 | $0.74 | $0.72 |
حداقل: 1