BMA145
| سازندگان: | Bosch Sensortec |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Motion Sensors - Accelerometers |
| برگه داده ها: | BMA145 |
| توضیحات: | ACCELEROMETER 4G ANALOG 16LGA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bosch Sensortec |
| دسته بندی محصولات | Motion Sensors - Accelerometers |
| محور | X, Y, Z |
| نوع | Analog |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| پهنای باند | 1.5kHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع خروجی | Analog Voltage |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 16-VFLGA |
| ولتاژ-تامین | 1.8V ~ 3.5V |
| محدوده شتاب | ±4g |
| حساسیت (mV/g) | 300 |
| حساسیت (LSB/g) | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-LGA (4x4) |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1