UMP32018
| سازندگان: | Bopla Enclosures |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | UMP32018 |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 7.84"L X 6.2"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bopla Enclosures |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included, Slanted Top |
| ارتفاع | 4.724" (120.00mm) |
| سری | UMP |
| وزن | 0.8 lb (362.87g) |
| رأی | IP40 |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 48.6in² (314cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 7.835" L x 6.201" W (199.00mm x 157.5mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $31.25 | $30.63 | $30.01 |
حداقل: 1