RCP 250
| سازندگان: | Bopla Enclosures |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | RCP 250 |
| توضیحات: | HOUSING ABS GRAY 8.54"LX10.12"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bopla Enclosures |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 4.331" (110.00mm) |
| سری | RCP, RCPM |
| وزن | 1.7 lbs (771.1g) |
| رأی | IP40 |
| ویژگی | Card Guides, PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.118" (3.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 86.3in² (557cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Housing |
| اندازه/ابعاد | 8.543" L x 10.118" W (217.00mm x 257.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $59.41 | $58.22 | $57.06 |
حداقل: 1