RCP 200
| سازندگان: | Bopla Enclosures |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | RCP 200 |
| توضیحات: | HOUSING ABS GRAY 7.29"L X 8.39"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bopla Enclosures |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 3.228" (82.00mm) |
| سری | RCP, RCPM |
| وزن | 1.2 lbs (544.3g) |
| رأی | IP40 |
| ویژگی | Card Guides, PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.118" (3.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 61.1in² (394cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Housing |
| اندازه/ابعاد | 7.286" L x 8.386" W (185.00mm x 213.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $35.02 | $34.32 | $33.63 |
حداقل: 1