RCP 1700
| سازندگان: | Bopla Enclosures |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | RCP 1700 |
| توضیحات: | HOUSING ABS/PC 6.34"L X 6.54"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bopla Enclosures |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray, Clear Cover/Door |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 4.764" (121.00mm) |
| سری | RCP, RCPM |
| وزن | 1.2 lbs (544.3g) |
| رأی | IP65 |
| ویژگی | Card Guides, PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS/PC Blend |
| ضخامت | 0.118" (3.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 41.4in² (267cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Housing |
| اندازه/ابعاد | 6.339" L x 6.535" W (161.00mm x 166.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $49.55 | $48.56 | $47.59 |
حداقل: 1