EM 206
| سازندگان: | Bopla Enclosures |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | EM 206 |
| توضیحات: | BOX PLASTIC GRAY 2.56"L X 1.97"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bopla Enclosures |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.457" (37.00mm) |
| سری | EuroLite EM |
| وزن | 0.104 lb (47.17g) |
| رأی | IP65, NEMA 12 |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Plastic, Polycarbonate |
| ضخامت | 0.098" (2.49mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 5.03in² (32.5cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 2.559" L x 1.969" W (65.00mm x 50.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-2 |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $14.22 | $13.94 | $13.66 |
حداقل: 1