02215100
| سازندگان: | Bopla Enclosures |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 02215100 |
| توضیحات: | BOX PLSTC GRAY/CLR 4.72"LX3.15"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bopla Enclosures |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray, Clear Cover/Door |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.165" (55.00mm) |
| سری | 02 |
| وزن | 0.38 lb (172.37g) |
| رأی | IP66, NEMA 4X, UL-508 |
| ویژگی | Watertight |
| مواد | Plastic, Polycarbonate |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 14.9in² (96cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.724" L x 3.150" W (120.00mm x 80.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-2 |
در انبار 56 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $28.88 | $28.30 | $27.74 |
حداقل: 1