02205400
| سازندگان: | Bopla Enclosures |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 02205400 |
| توضیحات: | BOX PLASTIC GRY/CL 2.05" X 1.97" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bopla Enclosures |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray, Clear Cover/Door |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.378" (35.00mm) |
| سری | 02 |
| وزن | 0.08 lb (36.29g) |
| رأی | IP66, NEMA 4X, UL-508 |
| ویژگی | Watertight |
| مواد | Plastic, Polycarbonate |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 4.03in² (26.0cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 2.047" L x 1.969" W (52.00mm x 50.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-2 |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $16.47 | $16.14 | $15.82 |
حداقل: 1