VG3-55
| سازندگان: | Bivar, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Card Guides |
| برگه داده ها: | VG3-55 |
| توضیحات: | CARD GUIDE VERT 5.5X0.076" BLK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bivar, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Card Guides |
| سری | VERT-O-GIDE™ |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع لوازم جانبی | Nylon, Snap-In Mount, 5.500" (139.70mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards |