PM53-KNBC
| سازندگان: | Bivar, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Panel Indicators, Pilot Lights |
| برگه داده ها: | PM53-KNBC |
| توضیحات: | PNL MNT RED/GRN 5MM LENS NO WIRE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bivar, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Panel Indicators, Pilot Lights |
| نوع | LED |
| سری | - |
| فعلی | 20mA Green, 20mA Red |
| رأی | AC/DC |
| ولتاژ | 2V Green, 2V Red |
| ویژگی | - |
| اندازه لنز | 9.10mm Dia |
| رنگ لامپ | Green, Red |
| رنگ لنز | - |
| سبک لنز | Round with Domed Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| زاویه دید | 120° |
| شفافیت لنز | - |
| سبک ختم | - |
| طول موج-اوج | 568nm Green, 625nm Red |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| شکل قطع جریان پنل | Round |
| امتیاز millicandela | 12mcd Green, 12mcd Red |
| ابعاد قطع جریان پنل | 0.41" (10.41mm) |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.51 | $2.46 | $2.41 |
حداقل: 1