H178CSUGC
| سازندگان: | Bivar, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| برگه داده ها: | H178CSUGC |
| توضیحات: | LED ASSY RA 5MM ULT GN WATER CLR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bivar, Inc. |
| دسته بندی محصولات | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| رنگ | Green |
| سری | H178C |
| فعلی | 20mA |
| اندازه لنز | 5.00mm Dia |
| نوع لنز | Clear |
| سبک لنز | Round |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| پیکربندی | Single |
| زاویه دید | 35° |
| رتبه ولتاژ | 2.1V |
| طول موج-اوج | 570nm |
| امتیاز millicandela | 400mcd |
در انبار 99 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1