FR-400
| سازندگان: | Bivar, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Card Guides |
| برگه داده ها: | FR-400 |
| توضیحات: | TEMP-O-GIDES 4" 0.078 NYLON RUST |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bivar, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Card Guides |
| سری | TEMP-O-GIDE® |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع لوازم جانبی | Nylon, Snap-In Mount, 4.000" (101.60mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards |