DC-400
| سازندگان: | Bivar, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Card Guides |
| برگه داده ها: | DC-400 |
| توضیحات: | CARD GUIDE DEEP 4.0" 0.08" BK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bivar, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Card Guides |
| سری | GRIP-O-GIDE® |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع لوازم جانبی | Nylon, Snap-In Mount, 4.000" (101.60mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards |
در انبار 323 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.92 | $0.90 | $0.88 |
حداقل: 1