300-100
| سازندگان: | Bivar, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Component Insulators, Mounts, Spacers |
| برگه داده ها: | 300-100 |
| توضیحات: | MOUNT RECT CAPACITORS 0.045" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bivar, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Component Insulators, Mounts, Spacers |
| نوع | Mount |
| رنگ | Natural |
| شکل | Rectangular |
| استفاده | Capacitors |
| عرض | 0.090" (2.30mm) |
| ارتفاع | 0.045" (1.15mm) |
| طول | 0.180" (4.57mm) |
| سری | PERM-O-PADS® |
| ویژگی | - |
| مواد | Nylon |
| قسمت وضعیت | Active |
| قطر داخلی | - |
| قطر خارج | - |
در انبار 1400 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.32 | $0.31 | $0.31 |
حداقل: 1