9015-1909
| سازندگان: | Belden Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | 9015-1909 |
| توضیحات: | SHELF 19" SWINGOUT KEYBOARD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Belden Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Shelf, Keyboard, Sliding |
| رنگ | Black |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | - |
| اندازه/ابعاد | 32.000" L x 19.000" W (812.80mm x 482.60mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 19" Panel Width Racks |
در انبار 75 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $261.29 | $256.06 | $250.94 |
حداقل: 1