8107 060100
| سازندگان: | Belden Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Multiple Conductor Cables |
| برگه داده ها: | 8107 060100 |
| توضیحات: | CABLE 14 COND 24AWG SHLD 100' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Belden Inc. |
| دسته بندی محصولات | Multiple Conductor Cables |
| استفاده | Computer |
| طول | 100.0' (30.5m) |
| سری | - |
| رأی | UL Style 2919 |
| ویژگی | Drain Wire |
| نوع کابل | Multi-Pair |
| سیم سنج | 24 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سپر | Foil, Braid |
| رنگ کت | Chrome |
| پوشش سپر | 100%, 65% |
| مواد سپر | Aluminum; Copper, Tinned |
| رشته هادی | 7/32 |
| مواد هادی | Copper, Tinned |
| عایق هادی | Foam Polyethylene (FPE) |
| تعداد هادی | 14 (7 Pair Twisted) |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 80°C |
| قطر کت (عایق) | 0.341" (8.66mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.0350" (0.889mm) |
در انبار 4 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $524.66 | $514.17 | $503.88 |
حداقل: 1