76404TS 008100
| سازندگان: | Belden Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Multiple Conductor Cables |
| برگه داده ها: | 76404TS 008100 |
| توضیحات: | CBL 4PR 28AWG SHLD MACHFLEX |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Belden Inc. |
| دسته بندی محصولات | Multiple Conductor Cables |
| استفاده | - |
| طول | 100.0' (30.5m) |
| سری | MachFlex™ |
| رأی | UL Style 20006 |
| ولتاژ | 300V |
| ویژگی | Drain Wire, Oil Resistant |
| نوع کابل | Multi-Pair |
| سیم سنج | 28 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سپر | Foil, Braid |
| رنگ کت | Gray |
| پوشش سپر | 100%, 85% |
| مواد سپر | Aluminum; Copper, Tinned |
| رشته هادی | 7/36 |
| مواد هادی | Copper, Tinned |
| عایق هادی | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| تعداد هادی | 8 (4 Pair) |
| دمای عملیاتی | - |
| قطر کت (عایق) | 0.256" (6.50mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.0400" (1.016mm) |
در انبار 7 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $132.76 | $130.10 | $127.50 |
حداقل: 1