MBC60-1012G
| سازندگان: | Bel Power Solutions |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Converters |
| برگه داده ها: | MBC60-1012G |
| توضیحات: | AC/DC CONVERTER 12V 60W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bel Power Solutions |
| دسته بندی محصولات | AC DC Converters |
| نوع | Open Frame |
| سری | MBC60 (60W) |
| ویژگی | Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input |
| مصوبات | CE, CSA |
| بهره وری | 85% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Medical |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| قدرت (وات) | 60W |
| ولتاژ ورودی | 90 ~ 264 VAC |
| اندازه/ابعاد | 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 12V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-خروجی 4 | - |
| ولتاژ-انزوا | 4.242kV |
| حداقل بار مورد نیاز | No |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 5.4A |
در انبار 246 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $39.40 | $38.61 | $37.84 |
حداقل: 1