0ZRC0010FF2E
| سازندگان: | Bel Fuse, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PTC Resettable Fuses |
| برگه داده ها: | 0ZRC0010FF2E |
| توضیحات: | PTC RESET FUSE 90V 100MA RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bel Fuse, Inc. |
| دسته بندی محصولات | PTC Resettable Fuses |
| نوع | Polymeric |
| سری | 0ZRC |
| رأی | - |
| مصوبات | cURus |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| فاصله سرب | 0.201" (5.10mm) |
| زمان برای سفر | 4s |
| جریان-حداکثر | 40A |
| نوع نصب | Through Hole |
| ولتاژ-حداکثر | 90V |
| بسته بندی/مورد | Radial, Disc |
| ضخامت (حداکثر) | - |
| اندازه/ابعاد | 0.291" L x 0.122" W (7.40mm x 3.10mm) |
| جریان سفر (آن) | 200mA |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.500" (12.70mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان-نگه (Ih) (حداکثر) | 100mA |
| مقاومت-اولیه (Ri) (حداقل) | 2.5 Ohms |
| مقاومت-ارسال سفر (R1) (حداکثر) | 7.5 Ohms |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.11 | $0.11 | $0.11 |
حداقل: 1