26800B-372
| سازندگان: | Aven Tools |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Microscopes |
| برگه داده ها: | 26800B-372 |
| توضیحات: | MICRO STEREO ZM 6.7X-50X W/LIGHT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Aven Tools |
| دسته بندی محصولات | Microscopes |
| نوع | Microscope, Stereo Zoom (Binocular) |
| سری | SPZ-50 |
| وزن | 35 lbs (15.9 kg) |
| شامل | Adapter, Arm, Dust Cover, Ring Light, Rubber Eye Guards, Stand, Tension Pin |
| نوع دوربین | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نور | LED, White (60) |
| میدان دید | 1.35" ~ 0.14" (34.30mm ~ 3.60mm) |
| فاصله کار | 4.25" (108.0mm) |
| محدوده بزرگنمایی | 6.7x ~ 50x |
در انبار 84 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1