26700-207
| سازندگان: | Aven Tools |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Microscopes |
| برگه داده ها: | 26700-207 |
| توضیحات: | MICROSCOPE DGTL 10X-200X W/LIGHT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Aven Tools |
| دسته بندی محصولات | Microscopes |
| نوع | Microscope, Digital |
| سری | Mighty Scope |
| وزن | 0.25 lb (113.4 g) |
| شامل | Manual, Software, Stand |
| نوع دوربین | CMOS 1/4" |
| قسمت وضعیت | Active |
| نور | LED, UV (6) - IR (850nm) |
| میدان دید | - |
| فاصله کار | 0.33" ~ 4.41" (8.50mm ~ 112.00mm) |
| محدوده بزرگنمایی | 10x ~ 50x, 200x |
در انبار 5 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $323.33 | $316.86 | $310.53 |
حداقل: 1