26700-121
| سازندگان: | Aven Tools |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Video Inspection Systems |
| برگه داده ها: | 26700-121 |
| توضیحات: | VIDEO INSPECT SYST CMOS 3X-80X |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Aven Tools |
| دسته بندی محصولات | Video Inspection Systems |
| سری | - |
| شامل | Camera, Lens, Light Ring, Magnet, Monitor, Stand |
| نوع دوربین | CMOS 1/2.8" |
| قسمت وضعیت | Active |
| نور | LED (96) |
| سبک نمایش | 22" HD LCD |
| میدان دید | - |
| فاصله کار | 6.00" (152.40mm) |
| محدوده بزرگنمایی | 3x ~ 80x |
در انبار 1 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2,175.84 | $2,132.32 | $2,089.68 |
حداقل: 1