WT1HN
| سازندگان: | Apex Tool Group |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Soldering, Desoldering, Rework Stations |
| برگه داده ها: | WT1HN |
| توضیحات: | SOLDERING STATION 150W 1 CH 120V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Apex Tool Group |
| دسته بندی محصولات | Soldering, Desoldering, Rework Stations |
| نوع | Soldering |
| سری | Weller®, WT1 |
| وات | 150W |
| ویژگی | ESD Safe, LCD Display |
| شامل | Soldering Pencil |
| واحد پایه | WT1H |
| نوع دوشاخه | Included, Not Specified |
| Workstand | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نکته پاک کن | - |
| ولتاژ ورودی | 120V |
| ولتاژ-خروجی | - |
| محدوده دمایی | 150°F ~ 950°F (50°C ~ 550°C) |
| تعداد کانال | 1 |
| کنترل/نوع نمایش | Digital |
| راهنمایی/نازل های ارائه شده | - |
| عرضه آهن ، Tweezer ، دسته | - |
در انبار 7 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $289.00 | $283.22 | $277.56 |
حداقل: 1