WD1000HPT
| سازندگان: | Apex Tool Group |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Soldering, Desoldering, Rework Stations |
| برگه داده ها: | WD1000HPT |
| توضیحات: | SOLDERING STATION 160W 1 CH 120V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Apex Tool Group |
| دسته بندی محصولات | Soldering, Desoldering, Rework Stations |
| نوع | Soldering |
| سری | Weller®, WD |
| وات | 160W |
| ویژگی | Auto Off, ESD Safe, LCD Display, Programmable, Temperature Lockout |
| شامل | Iron Holder |
| واحد پایه | WD1M |
| نوع دوشاخه | NEMA 5-15 |
| Workstand | WDH10T |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نکته پاک کن | Scouring Pad |
| ولتاژ ورودی | 120V |
| ولتاژ-خروجی | - |
| محدوده دمایی | 150°F ~ 850°F (66°C ~ 454°C) |
| تعداد کانال | 1 |
| کنترل/نوع نمایش | Digital |
| راهنمایی/نازل های ارائه شده | Sold Separately |
| عرضه آهن ، Tweezer ، دسته | WP120 |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1