8125W
| سازندگان: | Apex Tool Group |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Soldering, Desoldering, Rework Tips, Nozzles |
| برگه داده ها: | 8125W |
| توضیحات: | GUN TIP FOR 8200 2/BG |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Apex Tool Group |
| دسته بندی محصولات | Soldering, Desoldering, Rework Tips, Nozzles |
| عرض | 0.165" (4.19mm) |
| ارتفاع | - |
| طول | 0.885" (22.48mm) |
| سری | Weller® |
| قطر | - |
| نکته-نوع | Soldering |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوک-شکل | - |
| اندازه تراشه نوک | - |
| محدوده دمایی | - |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 8200 |
در انبار 74 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.20 | $6.08 | $5.95 |
حداقل: 1