AP-CF008GRANS-NDRMC
| سازندگان: | Apacer |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory Cards |
| برگه داده ها: | AP-CF008GRANS-NDRMC |
| توضیحات: | Memory Cards CF6 8GB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Apacer |
| سری | CF6 |
| محصول | Compact Flash Cards |
| بسته بندی | Bulk |
| ابعاد | 42.8 mm x 36.4 mm x 3.3 mm |
| اندازه حافظه | 8 GB |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Apacer |
| نوع محصول | Memory Cards |
| نوع اتصال | 50 Pin Female |
| خواندن پایدار | 110 MB/s |
| نوشتن پایدار | 75 MB/s |
| دسته بندی محصولات | Memory Cards |
| حالت فعال کنونی | 260 mA |
| مقدار کارخانه بسته | 25 |
| ولتاژ تامین عامل | 3.3 V, 5 V |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 70 C |
| حداقل دمای عملیاتی | 0 C |
در انبار 54 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $121.15 | $118.73 | $116.35 |
حداقل: 1