78.A2GC8.AF00C
| سازندگان: | Apacer |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory - Modules |
| برگه داده ها: | 78.A2GC8.AF00C |
| توضیحات: | Memory Modules 2G DDR3 204P 1066MHz SODIMM COM TEMP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Apacer |
| سرعت | 1066 MT/s |
| سری | DDR3 SO-DIMM |
| محصول | SO-DIMM |
| بسته بندی | Bulk |
| ابعاد | 1.181 in |
| اندازه حافظه | 2 GB |
| نوع حافظه | DDR3 |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| وزن واحد | 0.236336 oz |
| تولید کننده | Apacer |
| نوع محصول | Memory Modules |
| تعداد پین | 204 Pin |
| دسته بندی محصولات | Memory Modules |
| مقدار کارخانه بسته | 1 |
| ولتاژ تامین عامل | 1.5 V |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $45.84 | $44.92 | $44.02 |
حداقل: 1