A5887
| سازندگان: | Antenova |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Antennas |
| برگه داده ها: | A5887 |
| توضیحات: | RF ANT 2.4GHZ PCB TRACE SLDR SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Antenova |
| دسته بندی محصولات | RF Antennas |
| دست آوردن | 2.1dBi |
| VSWR | 1.8 |
| سری | Rufa |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| از دست دادن بازگشت | -11dB |
| ختم | Solder |
| نوع آنتن | PCB Trace |
| برنامه | Bluetooth, WLAN, Zigbee™ |
| ارتفاع (حداکثر) | 0.043" (1.10mm) |
| نوع نصب | Surface Mount |
| گروه فرکانسی | UHF (2GHz ~ 3GHz) |
| محدوده فرکانسی | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| تعداد باندها | 1 |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| خانواده RF/استاندارد | 802.15.4, Bluetooth, WiFi |
| فرکانس (مرکز/گروه) | 2.4GHz |
در انبار 9763 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1