901-9873
| سازندگان: | Amphenol RF Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Coaxial Connectors (RF) |
| برگه داده ها: | 901-9873 |
| توضیحات: | CONN SMA PLUG R/A 50 OHM SOLDER |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Amphenol RF Division |
| دسته بندی محصولات | Coaxial Connectors (RF) |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| شامل | 5 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 End Cap, 1 Ferrule, 1 Heat Shrink |
| امپدانس | 50Ohm |
| بسته بندی | Bulk |
| پایان بدن | Gold |
| گروه کابل | RG-58, 58A, 58B, 58C, 141, 303, LMR-195, Belden B7806A, 9907 |
| قسمت وضعیت | Active |
| جنس بدنه | Brass |
| رنگ مسکن | Gold |
| چرخه جفتگیری | 500 |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| نوع اتصال | Plug, Male Pin |
| نوع چفت و بست | Threaded |
| از دست دادن درج | - |
| رتبه ولتاژ | 500V |
| سبک اتصال | SMA |
| فرکانس حداکثر | 12.4GHz |
| تعداد پورت ها | 1 |
| قابلیت نصب | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| سپر ختم | Crimp |
| فسخ تماس | Solder |
| مواد دی الکتریک | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 165°C |
| مرکز تماس با آبکاری | Gold |
| مرکز تماس با مواد | Brass |
در انبار 258 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $16.04 | $15.72 | $15.40 |
حداقل: 1