XS300334 BK008
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Protective Hoses, Solid Tubing, Sleeving |
| برگه داده ها: | XS300334 BK008 |
| توضیحات: | SLEEVING 3.34" ID POLY HF 25' BK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Protective Hoses, Solid Tubing, Sleeving |
| نوع | Sleeving |
| رنگ | Black |
| طول | 25.00' (7.62m) |
| سری | FIT® XS-300 |
| ویژگی | Chemical Resistant, Clean Cut, Fungus Resistant, Tight Weave, Vermin Resistant |
| مواد | Polyamide (PA), Nylon, Halogen Free |
| قسمت وضعیت | Active |
| ضخامت دیوار | 0.045" (1.14mm) |
| حفاظت از گرما | - |
| مشخصه های نوع | Braided |
| قطر داخلی | 3.340" (84.84mm) |
| حفاظت مایع | Fuel Resistant |
| قطر خارج | 3.430" (87.12mm) |
| حفاظت سایشی | Abrasion Resistant |
| دمای عملیاتی | -45°C ~ 120°C |
| حفاظت از محیط زیست | Corrosion Resistant, Environment Resistant, UV Resistant, Weather Resistant |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 4 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $243.60 | $238.73 | $233.95 |
حداقل: 1