P10524 BK001
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Protective Hoses, Solid Tubing, Sleeving |
| برگه داده ها: | P10524 BK001 |
| توضیحات: | TUBING 0.022" ID PVC 1000' BLACK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Protective Hoses, Solid Tubing, Sleeving |
| نوع | Solid Tubing |
| رنگ | Black |
| طول | 1000' (304.80m) |
| سری | FIT® PVC-105 |
| ویژگی | - |
| مواد | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| قسمت وضعیت | Active |
| ضخامت دیوار | 0.012" (0.30mm) |
| حفاظت از گرما | Heat Resistant |
| مشخصه های نوع | Smooth |
| قطر داخلی | 0.022" (0.56mm) |
| حفاظت مایع | Oil Resistant |
| قطر خارج | 0.051" (1.30mm) |
| حفاظت سایشی | Abrasion Resistant |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 105°C |
| حفاظت از محیط زیست | Corrosion Resistant, UV Resistant |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL 224 VW-1 |
در انبار 11 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $92.16 | $90.32 | $88.51 |
حداقل: 1