P10512 CL002
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Protective Hoses, Solid Tubing, Sleeving |
| برگه داده ها: | P10512 CL002 |
| توضیحات: | TUBING 0.081" ID PVC 500' CLEAR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Protective Hoses, Solid Tubing, Sleeving |
| نوع | Solid Tubing |
| رنگ | Clear |
| طول | 500' (152.40m) |
| سری | FIT® PVC-105 |
| ویژگی | - |
| مواد | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| قسمت وضعیت | Active |
| ضخامت دیوار | 0.016" (0.40mm) |
| حفاظت از گرما | Heat Resistant |
| مشخصه های نوع | Smooth |
| قطر داخلی | 0.081" (2.06mm) |
| حفاظت مایع | Oil Resistant |
| قطر خارج | 0.121" (3.07mm) |
| حفاظت سایشی | Abrasion Resistant |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 105°C |
| حفاظت از محیط زیست | Corrosion Resistant, UV Resistant |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL 224 VW-1 |
در انبار 18 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $56.70 | $55.57 | $54.45 |
حداقل: 1