MNPT1/2 NC080
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Cable and Cord Grips |
| برگه داده ها: | MNPT1/2 NC080 |
| توضیحات: | CABLE GLAND 6-12MM 1/2NPT BRASS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Cable and Cord Grips |
| نوع | Cable Gland |
| رنگ | Silver |
| سری | FIT® |
| شامل | O-Ring, Seal |
| مواد | Brass, Nickel Plated |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه موضوع | 1/2" NPT |
| قطر کابل | 0.24" ~ 0.47" (6.0mm ~ 12.0mm) |
| اندازه سوراخ پنل | 0.839" (21.3mm) |
| اندازه هاب مجرا | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $13.38 | $13.11 | $12.85 |
حداقل: 1