M3819 BK001
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Multiple Conductor Cables |
| برگه داده ها: | M3819 BK001 |
| توضیحات: | CABLE 19COND 18AWG BLACK 1000' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Multiple Conductor Cables |
| استفاده | - |
| طول | 1000.0' (304.8m) |
| سری | - |
| رأی | - |
| ولتاژ | 600V |
| ویژگی | - |
| نوع کابل | Multi-Conductor |
| سیم سنج | 18 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سپر | - |
| رنگ کت | Black |
| پوشش سپر | - |
| مواد سپر | - |
| رشته هادی | 7/0.0152" |
| مواد هادی | Copper, Bare |
| عایق هادی | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| تعداد هادی | 19 |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 90°C |
| قطر کت (عایق) | 0.569" (14.45mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.0630" (1.600mm) |
در انبار 53 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,713.42 | $1,679.15 | $1,645.57 |
حداقل: 1