M1604 SL001
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Multiple Conductor Cables |
| برگه داده ها: | M1604 SL001 |
| توضیحات: | CABLE 4COND 28AWG SHLD 1000' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Multiple Conductor Cables |
| استفاده | - |
| طول | 1000.0' (304.8m) |
| سری | - |
| رأی | - |
| ولتاژ | 600V |
| ویژگی | - |
| نوع کابل | Multi-Conductor |
| سیم سنج | 28 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سپر | Braid |
| رنگ کت | Slate |
| پوشش سپر | 90% |
| مواد سپر | Copper, Tinned |
| رشته هادی | 7/36 |
| مواد هادی | Copper, Tinned |
| عایق هادی | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| تعداد هادی | 4 |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |
| قطر کت (عایق) | 0.132" (3.35mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.0130" (0.330mm) |
در انبار 6 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $631.41 | $618.78 | $606.41 |
حداقل: 1