HPM32 BK080
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Hole Plugs |
| برگه داده ها: | HPM32 BK080 |
| توضیحات: | HOLE PLUG 1.260" POLYAMIDE 6 BLK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Hole Plugs |
| نوع | Body Plug |
| رنگ | Black |
| سری | FIT® |
| مواد | Polyamide 6 |
| قسمت وضعیت | Active |
| قطر سوراخ | 1.260" (32.00mm) |
| قطر فلنج | 1.457" (37.00mm) |
| ضخامت پانل | - |
در انبار 739 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.20 | $1.18 | $1.15 |
حداقل: 1