AF1556 NA005
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Protective Hoses, Solid Tubing, Sleeving |
| برگه داده ها: | AF1556 NA005 |
| توضیحات: | SLEEVING 0.162" ID FBRGLASS 100' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Protective Hoses, Solid Tubing, Sleeving |
| نوع | Sleeving |
| رنگ | Natural |
| طول | 100' (30.48m) |
| سری | FIT® AF-155 |
| ویژگی | Chemical Resistant |
| مواد | Fiberglass, Acrylic Coated |
| قسمت وضعیت | Active |
| ضخامت دیوار | 0.010" (0.25mm) |
| حفاظت از گرما | Heat Resistant |
| مشخصه های نوع | Braided |
| قطر داخلی | 0.162" (4.11mm) |
| حفاظت مایع | - |
| قطر خارج | 0.198" (5.03mm) |
| حفاظت سایشی | Abrasion and Cut Resistant |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 155°°C |
| حفاظت از محیط زیست | Corrosion Resistant |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 6 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $49.70 | $48.71 | $47.73 |
حداقل: 1