86105CY SL002
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Multiple Conductor Cables |
| برگه داده ها: | 86105CY SL002 |
| توضیحات: | CABLE 5COND 26AWG SHLD 500' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Multiple Conductor Cables |
| استفاده | - |
| طول | 500.0' (152.4m) |
| سری | Xtra-Guard® Flex |
| رأی | ISO 10993, UL Style 2661 |
| ولتاژ | 300V |
| ویژگی | Biological Compatibility, Drain Wire |
| نوع کابل | Multi-Conductor |
| سیم سنج | 26 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سپر | Foil, Braid |
| رنگ کت | Slate |
| پوشش سپر | 100%, 90% |
| مواد سپر | Aluminum; Copper, Tinned |
| رشته هادی | 7/34 |
| مواد هادی | Copper, Tinned |
| عایق هادی | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| تعداد هادی | 5 |
| دمای عملیاتی | - |
| قطر کت (عایق) | 0.211" (5.36mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.0400" (1.016mm) |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $948.10 | $929.14 | $910.56 |
حداقل: 1