86104 SL001
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Multiple Conductor Cables |
| برگه داده ها: | 86104 SL001 |
| توضیحات: | CABLE 4COND 26AWG SLATE 1000' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Multiple Conductor Cables |
| استفاده | - |
| طول | 1000.0' (304.8m) |
| سری | Xtra-Guard® Flex |
| رأی | ISO 10993, UL Style 2661 |
| ولتاژ | 300V |
| ویژگی | Biological Compatibility |
| نوع کابل | Multi-Conductor |
| سیم سنج | 26 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سپر | - |
| رنگ کت | Slate |
| پوشش سپر | - |
| مواد سپر | - |
| رشته هادی | 7/34 |
| مواد هادی | Copper, Tinned |
| عایق هادی | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| تعداد هادی | 4 |
| دمای عملیاتی | - |
| قطر کت (عایق) | 0.179" (4.55mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.0400" (1.016mm) |
در انبار 68 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,164.27 | $1,140.98 | $1,118.16 |
حداقل: 1