65807 SL005
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Multiple Conductor Cables |
| برگه داده ها: | 65807 SL005 |
| توضیحات: | CABLE 7COND 18AWG SLATE 100' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Multiple Conductor Cables |
| استفاده | - |
| طول | 100.0' (30.5m) |
| سری | Xtra-Guard® Flex |
| رأی | ISO 10993, UL Style 2587 |
| ولتاژ | 600V |
| ویژگی | Biological Compatibility |
| نوع کابل | Multi-Conductor |
| سیم سنج | 18 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سپر | - |
| رنگ کت | Slate |
| پوشش سپر | - |
| مواد سپر | - |
| رشته هادی | 16/30 |
| مواد هادی | Copper, Bare |
| عایق هادی | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| تعداد هادی | 7 |
| دمای عملیاتی | - |
| قطر کت (عایق) | 0.351" (8.92mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.0350" (0.889mm) |
در انبار 5 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $246.73 | $241.80 | $236.96 |
حداقل: 1