65650 SL005
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Multiple Conductor Cables |
| برگه داده ها: | 65650 SL005 |
| توضیحات: | CABLE 50COND 16AWG SLATE 100' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Multiple Conductor Cables |
| استفاده | - |
| طول | 100.0' (30.5m) |
| سری | Xtra-Guard® Flex |
| رأی | ISO 10993, UL Style 2587 |
| ولتاژ | 600V |
| ویژگی | Biological Compatibility |
| نوع کابل | Multi-Conductor |
| سیم سنج | 16 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سپر | - |
| رنگ کت | Slate |
| پوشش سپر | - |
| مواد سپر | - |
| رشته هادی | 26/30 |
| مواد هادی | Copper, Bare |
| عایق هادی | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| تعداد هادی | 50 |
| دمای عملیاتی | - |
| قطر کت (عایق) | 1.079" (27.41mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.0830" (2.108mm) |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,697.89 | $1,663.93 | $1,630.65 |
حداقل: 1