6456 BK001
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Multiple Conductor Cables |
| برگه داده ها: | 6456 BK001 |
| توضیحات: | MULTI-PAIR 6COND 22AWG BLK 1000' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Multiple Conductor Cables |
| استفاده | - |
| طول | 1000.0' (304.8m) |
| سری | - |
| رأی | - |
| ولتاژ | 300V |
| ویژگی | Drain Wire |
| نوع کابل | Multi-Pair |
| سیم سنج | 22 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سپر | Foil, Braid |
| رنگ کت | Black |
| پوشش سپر | 100%, 65% |
| مواد سپر | Aluminum; Copper, Tinned |
| رشته هادی | 7/30 |
| مواد هادی | Copper, Tinned |
| عایق هادی | High Density Polyethylene (HDPE) |
| تعداد هادی | 6 (3 Pair Twisted) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 60°C |
| قطر کت (عایق) | 0.414" (10.52mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.0530" (1.346mm) |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,408.47 | $1,380.30 | $1,352.69 |
حداقل: 1