6054C SL001
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Multiple Conductor Cables |
| برگه داده ها: | 6054C SL001 |
| توضیحات: | MULTI-PAIR 8COND 22AWG 1000' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Multiple Conductor Cables |
| استفاده | - |
| طول | 1000.0' (304.8m) |
| سری | - |
| رأی | UL Style 2464 |
| ولتاژ | 300V |
| ویژگی | Drain Wire, Rip Cord |
| نوع کابل | Multi-Pair |
| سیم سنج | 22 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سپر | Foil |
| رنگ کت | Slate |
| پوشش سپر | 100% |
| مواد سپر | Aluminum |
| رشته هادی | 7/28 |
| مواد هادی | Copper, Tinned |
| عایق هادی | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| تعداد هادی | 8 (4 Pair Twisted) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 80°C |
| قطر کت (عایق) | 0.364" (9.25mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.0430" (1.092mm) |
در انبار 3 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,483.10 | $1,453.44 | $1,424.37 |
حداقل: 1